Prezentacja

Jak cię Widzą

Budowanie Wizerunku Marki Brending:

Wizerunek dotyczy w dużej mierze twojej osoby jak wyglądasz jak się wysławiasz jak pachniesz jakiej używasz mowy ciała , jakie masz przygotowanie wiedzę nastawienie , motywację decyduje o tym jakie masz efekty.W następnym kroku budowanie opinii o tym co robicie po przez obecność w mediach społecznościowych , marketing szeprany , profesjonalne podejście do obsługi kontaktu odpowiednio szybkiej odpowiedzi .Zawarciu odpowiednich informacji także dotyczących zwrotu zakupionego towaru i czasu w jakim można bez problemu odesłać towar zrezygnować z usługi .


Uwiarygodnienia :

Wszelkiego rodzaju uwiarygodnienie szczególnie w internecie sprawia że ten co może się zdecyduje poczuje się komfortowo i pewnie dokonując wyboru nie tylko ten jeden raz .

Zdjęcie , Dane Kontaktowe , Komentarze , Opinie , Własna Strona , Obecnośc w Mediach Społecznościowych , Współpraca z np. Rzetelna Firma itd.


Budowanie Relacji :

Służy temu email marketing programy typu autoresponder , newsletter , SMS , w celu informowania dawania czegoś czasem za darmo doradzanie.


Mowa Ciała :

W biznesie nazywa się to NLP Programowanie Neurolingwistyczne , wykorzystuje mowe ciała , w marketingu liczy się każdy szczegół i tak manipuluje się dżwiękiem , kolorystyką , wykorzystuje się instynkty , porządanie seksualne , emocje , badania naukowe .

Prosta Technika NLP (Budowanie Relacji Międzyludzkich)


Prezentacja :

Do Prezentacji służa nam Slajdy , FilmikiExplainer Video , Webinary , Virtual Web Presenter , programy Emaze , Prezi .


Argumenty :


Tekst – Slogan – Hasło – Słowa Kluczowe napisze – Copywriter


Siła Pewności Siebie :